Erken rezervasyon tarihlerini kaçırma!

Hakkımızda

2015 yılında Villa Kalkan markası ile seyahat ve konaklama sektörüne adım atan firmamız, Wings Tatil Konaklama Bilişim Hizmetleri A.Ş. çatısı altında yolculuğuna devam etmektedir. Başarılı bir şekilde büyüyerek Kalkan ve Fethiye'deki ofislerimiz ve yüzlerce konaklama tesisimizle sektörde öncü ve güvenilir bir marka haline gelmiştir.

Wings Tatil olarak, misyonumuz müşterilerimize unutulmaz tatil deneyimleri yaşatmak ve konaklama seçeneklerini en konforlu şekilde sunmaktır. Bu nedenle, teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz. 

Yurt içi ve yurt dışı villa kiralama ve otel rezervasyonu alanlarında geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Alanında uzman ve deneyimli ekibimizle birlikte, müşterilerimizin tüm seyahat ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunmaktayız.

Wings Tatil olarak, müşteri memnuniyetini her zaman birinci önceliğimiz olarak görüyoruz. Bu nedenle, müşterilerimize en iyi seyahat deneyimini sunmak için tüm çalışmalarımızı bu odakla gerçekleştiriyoruz. Sektördeki başarımızı, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine ve güvenine borçluyuz.

Firmamız, TURSAB A grubu seyahat acentası belgesine (Acenta ünvanımız ELAY TATİL TURİZM SEYAHAT ACENTASI'dır) (Belge No 11095) sahip olup Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası'na kayıtlıdır. Bu bağlamlarda, müşterilerimize güvenilir, kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Yıllar boyunca elde ettiğimiz deneyim ve bilgi birikimimiz sayesinde, Türkiye'nin en güzel köşelerinde unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamanız için her türlü imkanı sunuyoruz. Ayrıca, yurt dışında dünyanın en gözde destinasyonlarında villa ve otel rezervasyonları gerçekleştirerek, sınırları aşıyor ve seyahat deneyimlerinizi çeşitlendiriyoruz.

İster sürekli yaşamak için, ister tatil amaçlı, isterseniz emekliliğinizi geçirebileceğiniz, denizin, güneşin ve doğanın tadını çıkararak kendinizi mutlu, huzurlu ve güvende hissedeceğiniz mekanlar sunabilmek ve yüz yüze tanışabilmek amacıyla sizleri de ofislerimize bekliyoruz.

Bize güvenin ve Wings Tatil ile unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayın!

1.000.000+ Tesis

ile her geçen gün portföyümüzü büyütüyor ve müşterlerimize zengin bir liste sunuyoruz.

1000+ Destinasyon

ile sizlere dünyanın en güzel bölgelerinde tatil imkanı sunuyoruz.

100.000+ Misafir

Mutluluğumuzu; Müştelerimizin memnuniyetinden alarak, her geçen gün büyüyen bir aile oluyoruz.

Banka Bilgilerimiz

Wings Tatil Konaklama Bilişim Hizmetleri A.Ş. Logo
Alıcı Ünvan

Wings Tatil Konaklama Bilişim Hizmetleri A.Ş.

TL(₺) IBAN


Dikkat! Lütfen para transferi yaparken, onaysız işlem yapmayınız.

Firma Bilgilerimiz

Wings Seyahat Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Kaş V.D. - 8131057804

Mersis No: 0813105780400001

Diğer Markalarımız

Mutluluğumuzu; Müştelerimizin memnuniyetinden alarak, her geçen gün büyüyen bir aile oluyoruz.

Wings Seyahat Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Diğer Markalarımız - Balayı Villası
Diğer Markalarımız - Balayı Villası
Diğer Markalarımız - Balayı Villası

Fethiye Ofis

Patlangıç Mah. Baha Şıkman Cad. N:201/B Fethiye-MUĞLA

[email protected]
Ofise Konum Al

Kalkan Ofis

Kalkan Mah. Cumhuriyet Cd. No:48/2 Kaş/Antalya

[email protected]
Ofise Konum Al
Whatsapp İcon